Teamet

Polarbear Design er en gruppe på åtte studenter fra Høgskolen i Østfold som skal delta i Shell Eco-marathon (SEM) 2009. Vi studerer 3. året i Industriell design og dette prosjektet er vår hovedoppgave. Oppgaven går ut på å designe, utvikle, bygge og kjøre bilen under SEM.

Høgskolen i Østfold har deltatt 4 år på rad, og vi viderefører denne tradisjonen og ønsker å bringe prosjektet opp til et høyere nivå enn tidligere. For å oppnå dette, søkte vi, og fikk godkjent, å starte hovedprosjektet 9 måneder tidligere. Vi er den største gruppen som har vært hittil ved skolen på dette prosjektet og dette kombinert med en tidlig oppstart, skal bidra til at vi skal kunne utvikle et så bra produkt som mulig!


Steinar Holøs

Leder

Alder: 23 Bosted: Sarpsborg
Mobil: +47 992 59 151 Epost: steinar@polarbeardesign.no

Gunhild G. Andreassen

Nestleder / Sjåfør

Alder: 23 Bosted: Halden
Mobil: +47 979 84 626 Epost: gunhild@polarbeardesign.no

Einar Mj. Brenne

Presse/Sponsoransvarlig

Alder: 24 Bosted: Lillestrøm
Mobil: +47 950 03 888 Epost: einar@polarbeardesign.no

Silje H Bakken

Logistikk / Dokumentasjonsansvarlig

Alder: 21 Bosted: Moss
Mobil: +47 480 02 849 Epost: silje@polarbeardesign.no

Christian Nesset Dimmen

Teknisk ansvarlig

Alder: 28 Bosted: Sarpsborg, Hareid
Mobil: +47 411 03 439 Epost: christian@polarbeardesign.no

Linn S. Waatvik

Forskning / utviklingsansvarlig

Alder: 24 Bosted: Moss
Mobil: +47 996 07 736 Epost: linn@polarbeardesign.no

Kaiwan Hasani

Designansvarlig - Eksteriør

Alder: 24 Bosted: Drammen / Fredrikstad
Mobil: +47 915 35 690 Epost: kaiwan@polarbeardesign.no

Ole Fjelltveit

Designansvarlig - Interiør

Alder: 26 Bosted: Bergen / Sarpsborg
Mobil: +47 416 14 212 Epost: ole@polarbeardesign.no